Studio za tonske probe, Novi Beograd
korisničko ime:
šifra:
Brza pretraga Foruma:

YU MIDI Forum

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja    TražiTraži   
Registruj seRegistruj se

note: "Cudna jada..."

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    YU MIDI forum -> Muzička teorija

Autor Poruka
cowboy

Pridružio: 08 Avg 2009

PorukaPoslao: Čet Okt 01, 2009 9:25 pm    Naslov: note: "Cudna jada..."
Odgovoriti sa citatom

pozz dragi forumasi ako ne ko ima note od pjesme cudna jada od mostara grada neka postavi Very Happy hvala unaprijed
Nazad na vrh
oksimoron

Pridružio: 04 Feb 2008

PorukaPoslao: Čet Okt 01, 2009 11:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nemam note, al mogu da napisem. Medjutim, mrzi me sad! Smile Nekad su ljudi ovde pisali o teoriji i tehnici sviranja, moglo je nesto da se nauci. A sad svi zinuli za note Smile Nek webmaestro napravi poseban podforum za note, a ne ovde svaka druga tema "daj note za ovo, daj za ono", i tako za svaku pesmu nova tema Smile Nisam ljut, niti zelim da nerviram sebe i druge Smile Samo skrecem paznju na nesto sto je meni bitno, ne znam dal je i vama...

Pozdrav.

oksimoron koji je totalno oksidir'o

Smile
Nazad na vrh
vergas

Pridružio: 29 Jun 2008

PorukaPoslao: Pet Okt 02, 2009 1:29 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Note

Oksimon, ja se zaista slazem sa tvojom teorijom, i u nekoliko navrata bilo je predloga webmasteru da otvori posebnu temeu za razmjenu nota sto sam podrzavao i sam, medjutim taj tvoj komentar treba da uputis webmasteru, i kao sto rekoh slazem se i ja ponovo apelujem sa tobom, ali dok to ne bude ne mislim da treba kritikovati one koji traze. Zao bi mi bilo da se naljutis, ali gdje da traze note oni koji nemaju i nemaju smisla za pisanje istih, a vjeruj mi da takvih ima mnogo.

cowboy izvoli trazenu pjesmu.

http://rapidshare.com/files/287558294/Cudna_jada_od_Mostara_grada.jpg.html

Pozdrav

Vergas
Nazad na vrh
oksimoron

Pridružio: 04 Feb 2008

PorukaPoslao: Pet Okt 02, 2009 2:31 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pa kenza je u te svrhe otvorio temu:
http://www.yumidi.com/forum/trazim-note-t18359.html

Al nema veze, uzivajte Smile

Pozdravlja vas vaš oksimoronus!

Laughing
Nazad na vrh
cowboy

Pridružio: 08 Avg 2009

PorukaPoslao: Pet Okt 02, 2009 5:03 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vergas ::
Note

Oksimon, ja se zaista slazem sa tvojom teorijom, i u nekoliko navrata bilo je predloga webmasteru da otvori posebnu temeu za razmjenu nota sto sam podrzavao i sam, medjutim taj tvoj komentar treba da uputis webmasteru, i kao sto rekoh slazem se i ja ponovo apelujem sa tobom, ali dok to ne bude ne mislim da treba kritikovati one koji traze. Zao bi mi bilo da se naljutis, ali gdje da traze note oni koji nemaju i nemaju smisla za pisanje istih, a vjeruj mi da takvih ima mnogo.

cowboy izvoli trazenu pjesmu.

http://rapidshare.com/files/287558294/Cudna_jada_od_Mostara_grada.jpg.html

Pozdrav

Vergas

jel mozes upload na speedyshare=?u mene nemoze rapid
Nazad na vrh
vergas

Pridružio: 29 Jun 2008

PorukaPoslao: Pet Okt 02, 2009 1:44 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nazad na vrh
mixi trixi

Pridružio: 29 Okt 2010

PorukaPoslao: Pet Dec 16, 2011 8:07 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

oksimoron ::
Nemam note, al mogu da napisem. Medjutim, mrzi me sad! Smile Nekad su ljudi ovde pisali o teoriji i tehnici sviranja, moglo je nesto da se nauci. A sad svi zinuli za note Smile Nek webmaestro napravi poseban podforum za note, a ne ovde svaka druga tema "daj note za ovo, daj za ono", i tako za svaku pesmu nova tema Smile Nisam ljut, niti zelim da nerviram sebe i druge Smile Samo skrecem paznju na nesto sto je meni bitno, ne znam dal je i vama...

Pozdrav.

oksimoron koji je totalno oksidir'o

Smile

Ajjj molimm teee.. i meni su potrebne noteee???!! plss
Nazad na vrh
Skypi
top 10

Pridružio: 04 Jun 2008

PorukaPoslao: Sub Dec 17, 2011 5:04 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pozdrav
Ima bezbroj verzija a trenutno imam.

Čudna jada od Mostara grada

Čudna jada od Mostara grada-Ana Bekuta
http://www.ziddu.com/download/11727068/CudnajadaodMostaragradaAnaBekuta.jpg.html
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    YU MIDI forum -> Muzička teorija Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1