Studio za tonske probe, Novi Beograd
korisničko ime:
šifra:
Brza pretraga Foruma:

YU MIDI Forum

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja    TražiTraži   
Registruj seRegistruj se

Mikrofon (letva) za harmoniku

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    YU MIDI forum -> Opisi instrumenata, saveti, preporuke...

Autor Poruka
franky

Pridružio: 14 Sep 2006

PorukaPoslao: Čet Avg 07, 2008 12:14 pm    Naslov: Mikrofon (letva) za harmoniku
Odgovoriti sa citatom

Pozdrav forumasima!

Znali neko gdje se proizvode mikrofoni za harmoniku u obliku letve, kao sto koriste Aca Cergar, Dejan Kostic i ostali. Dobro bi dosala bilo koja informacija. Jer po music shopovima nigdje nema.

Unaprijed hvala i pozdrav!
Nazad na vrh
Sasa

Pridružio: 14 Jan 2008

PorukaPoslao: Čet Avg 07, 2008 4:29 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

To radi Djura iz Beograda. On ce samo da ti preporuci da sam kupis dve glave od Shure SM 57 ili 58 zavisi sta budes hteo a njegov rad i ta letva kako je ti nazivas i ostale zezalice kostaju kod njega 350 evra

Pozzz
Nazad na vrh
franky

Pridružio: 14 Sep 2006

PorukaPoslao: Čet Avg 07, 2008 4:49 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sasa, hvala na informaciji! Znas li mozda adresu od tog majstora ili telefonski broj, e-mail ili bilo sto drugo sto me moze dovest do njega?

Pozdrav!
Nazad na vrh
radeaccordion

Pridružio: 07 Jan 2007

PorukaPoslao: Čet Avg 07, 2008 4:52 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ja koristim Djurinu letvu od nedavno,da ne cuje zlo ODLICNA JE...imam dva sm 58 mikrofona,kaze da su se oni najbolje pokazali.Letva kosta 550 eura zajedno sa mikrofonima.Ako hoces da ti dam njegov broj javi mi se na mail

radeaccordion@hotmail.com
Cool
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    YU MIDI forum -> Opisi instrumenata, saveti, preporuke... Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1